image

    Fællesskolen Favrdal Fjelstrup

         

image

Børneunivers - Juniorunivers - Ungeunivers

En del af Haderslev kommune

image

Oversigt over klasselærere

KlasseInitialerKlasselærer(e)
0AJOJane Egemar Kinimond Olsen
0BLLLouise Lysemose Mink
0CMAHelle Ohlsen
0FNONete Olsen
1AMM/MDMette Bock Mikaelsen / Marianne Damgaard
1BHD/HSHeidi Dahl Andersen / Henrik Kjær Schøning
1CHKHenriette Kaihøj Kaagh
1FAL/AFAnja Kristina Enggaard Lei / Ane Fink Kjærgaard
2AHD/HSHeidi Dahl Andersen / Henrik Kjær Schøning
2BHE/HOHelle Skytt Mikkelsen / Hans Olav Thuesen
2CMI/JKMia Fangel Barker / Jens Kruse
2FAL/BJAnja Kristina Enggaard Lei / Bettina Jensen
3AMD/MMMarianne Damgaard / Mette Bock Mikaelsen
3BJK/MIJens Kruse / Mia Fangel Barker
3CTH/HETrine Houlberg / Helle Skytt Mikkelsen
3FRB/AFRikke Hebsgaard Bjørnholt / Ane Fink Kjærgaard
4AAB/AMAnne-Marie Bomholt / Annemarie Kock Andersen
4BBI/ØJBirgitte Lund Thomsen / Anne Østergaard Jensen
5AME/PJMette Viola Hoeg / Paul Lind Bjerregaard Jørgensen
5BFB/DJFlemming Bergstedt / Dorthe Jørgensen
6AAJ/FBAnette Nagbøl Jørgensen / Flemming Bergstedt
6BHM/SDHanne Møller / Sofie D. Jensen
6CAB/KPAnne-Marie Bomholt / Kirsten Friis Pedersen
6FLO/KBLothar Friedrich / Kamilla Bjørn Bergstedt
7ACA/SRCarsten Bisgaard / Stig Riisberg
7BTK/MTTimothy Peter Kendon / Margit Tjørnelund
7CCA/LACarsten Bisgaard / Lone Andersen
7DAS/MNAnja Toft Sørensen / Maiken R. Nielsen
7EAN/IEAnders Martin Søgaard Jensen / Ilan Peter Schloo Erhardsen
7FHA/NNMette Haahr / Nine Vig Nielsen
8AAØ/LAAnna-Marie Øland Madsen / Lone Andersen
8BMG/MPMette Gry Wellendorph Mose / Marina Poder
8CMT/TKMargit Tjørnelund / Timothy Peter Kendon
8DSG/VASusanne Goltermann / Lise Valeur
8EIE/LPIlan Peter Schloo Erhardsen / Lotte Pedersen
9ANN/SGNine Vig Nielsen / Susanne Goltermann
9BTLThomas Rossen Linnet
9CSR/MHStig Riisberg / Marianne Kanstrup
9DCA/SUCarsten Bisgaard / Susanne R. Simonsen
9ELS/MPLene Steinhólm / Marina Poder
4-5FHJ/BJHenrik Jørgensen / Bettina Jensen
FF2KLFAV/MAJ/ULHFavrfritten / Maria Jørgensen / Ulla Hedegaard
FF3KLFAV/MAJ/ULHFavrfritten / Maria Jørgensen / Ulla Hedegaard
FJELSFOJVRJens Kr. Vinge Rasmussen
M3ALP/LS/DD/MGLotte Pedersen / Lene Steinhólm / Dorthe Bach Dall / Mette Gry Wellendorph Mose
SFO0-1RIC/SFORikke Clausen / SFO - 0 - 1 klasse